System Workflow – rozwiązanie szyte na Twoją miarę!

Twoja firma potrzebuje pomocy w planowaniu i automatyzacji zachodzących w niej procesów biznesowych? Jeżeli tak, to wiemy, jak Ci pomóc! Workflow jest tym, czego szukasz!

Skontaktuj się z nami

Czym jest system Workflow?

W każdym przedsiębiorstwie zachodzą cykliczne procesy, które wpływają na jej pracę oraz to jak funkcjonuje. Czasami jednak bywa ich tak dużo, że właściciele i pracownicy dochodzą do momentu, w którym nie mogą nad nimi odpowiednio panować. Wtedy na ratunek przychodzi system Workflow! Dzięki naszej platformie webowej, w łatwy i szybki sposób zapanujesz nad procesami biznesowymi i odpowiednio pokierujesz ich przebiegiem. Potrafimy przetłumaczyć potrzeby Twojej firmy na język informatyki i stworzyć dedykowane rozwiązanie, które je zaspokoi.

Workflow – prostota i intuicyjność

Priorytetem w projektowaniu Workflow było to, by system był jak najłatwiejszy w obsłudze. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci posiadają różny poziom doświadczenia z tego typu aplikacjami, dlatego system jest jasny i przejrzysty. Użytkownik dostaje do dyspozycji czytelny system powiadomień informujących go o tym, jakie zdarzenia aktualnie występują w systemie. Stworzyliśmy również system podpowiedzi, które ułatwiają pracę i wyjaśniają działanie Workflow. Aby było jeszcze łatwiej, wprowadzone do systemu dane mogą być wyszukiwane przy pomocy wygodnego mechanizmu przypominającego ten znany z Excela. Dodatkowo wszystkie funkcjonalności systemu Workflow są dostępne zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i urządzeń mobilnych.

W razie jakichkolwiek problemów jesteśmy w każdej chwili gotowi pomóc Ci w obsłudze systemu i zapoznaniu się z jego funkcjonalnościami.

 • Spersonalizowany ekran startowy
 • Szybki dostęp do zadań przypisanych
  konkretnemu użytkownikowi
 • Podpowiedzi
 • Możliwość tworzenia zestawień
  wprowadzonych danych
 • Możliwość eksportu danych
  do formatów xls i pdf

Case study

System Workflow – integracja z Twoim środowiskiem pracy

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by programy, z których korzysta Twoja firma były ze sobą kompatybilne. Właśnie dlatego projektując Workflow zadbaliśmy o:

Wykorzystywanie zewnętrznych systemów autoryzacji, takich jak Active Directory Synchronizację danych z innych systemów (dane użytkowników, klientów, struktury organizacyjnej)
Integrację z Twoją pocztą email Integrację z urządzeniami takimi jak np. faks

Więcej

Dla kogo został stworzony system Workflow?

Głównymi odbiorcami naszej aplikacji są średnie i duże przedsiębiorstwa. Workflow sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest automatyzacja oraz optymalizacja procesów biznesowych oraz obiegu dokumentów. Nie zajmujemy się tworzeniem „kombajnów”, których większość funkcji nie będzie dla Ciebie przydatna. Łączymy ze sobą gotowe komponenty, tak by system był jak najbardziej spersonalizowany. Jeżeli okaże się jednak, że potrzebujesz funkcjonalności, która musi być stworzona od zera, nie ma problemu! Nasi specjaliści są w stanie zaprojektować od podstaw i wdrożyć do gotowego już narzędzia nowe komponenty. Możliwość taniego i prostego dodawania nowych funkcjonalności stanowi główną zaletę Workflow. Staramy się, aby system był szyty dokładnie na Twoją miarę.

Sprawdź system Workflow już dzisiaj! Przekonaj się, jak bardzo możemy ułatwić pracę Twojej firmy, tworząc dedykowane narzędzie do optymalizacji systemów biznesowych, które w niej zachodzą. To jeszcze nigdy nie było takie proste!

Case study

Kontakt

Innotion Sp. z o.o.
Łucka 2/4/6 lok.54
00-845 Warszawa

+48 535 350 014
innbusiness@innotion.pl