Program do prowadzenia firmy
zrobi to za Ciebie

Tysiące dokumentów, spraw kadrowych i rozliczenia to coś, co może przyprawić o zawrót głowy. Na całe szczęście jest nasz program do zarządzania firmą, który Cię odciąży i wykona pracę za Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Usprawniony obieg dokumentów

Duże przedsiębiorstwa to również wielostopniowy proces zatwierdzania kosztów oraz wszelkiego rodzaju dokumentów. Bywają przypadki, gdy jedna faktura musi być podpisana przez kilkunastu pracowników na różnych szczeblach. System Workflow jest sposobem na usprawnienie obiegu dokumentów i ułatwienie ich weryfikacji oraz zatwierdzania. Nasz program wzbogaci system informatyczny w Twoim przedsiębiorstwie i polepszy jego pracę.

Case study

Informatyzacja procesów
wewnątrz firmy

Duże przedsiębiorstwa charakteryzują się złożonością zachodzących w nich procesów. Wiele szczebli decyzyjnych i wydłużony czas weryfikacji może doprowadzić do spadku wydajności pracy a w rezultacie strat finansowych. System Workflow powstał po to, by informatyzować wewnętrzne procesy zachodzące w firmach i przyspieszać czas ich realizacji.

Case study

Program do zarządzania firmą. Poznaj jego funkcje

Nasza aplikacja pomimo swojej prostoty i intuicyjnej obsługi skrywa w sobie ogromne możliwości, które możesz w każdej chwili rozszerzać zgodnie z potrzebami Twojej firmy.

Podstawowe funkcje, jakie znajdziesz w naszym programie do zarządzania firmą to:

Baza klientów i możliwość jej zarządzaniem Kontrola finansowa firmy Wystawianie faktur i innych dokumentów Organizacja Twojego biura i obieg dokumentów
Komunikacja pomiędzy pracownikami Zarządzanie czasem pracy Menadżer zadań Integracja z innym oprogramowaniem, z którego korzystasz

Kontakt

Innotion Sp. z o.o.
Łucka 2/4/6 lok.54
00-845 Warszawa

+48 535 350 014
innbusiness@innotion.pl