Elektroniczny obieg dokumentów w firmie
Nic prostszego!

W małych firmach obieg dokumentów zazwyczaj przebiega analogowo. Co jednak zrobić, gdy ilość generowanych i archiwizowanych dokumentów Cię przerasta? W takim wypadku musisz poznać nasz system elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Sprawdź, jak łatwo można uporządkować to, co dzieje się w Twoim przedsiębiorstwie i usprawnić przepływ dokumentów między twoimi pracownikami.

Skontaktuj się z nami

Program do obiegu dokumentów w firmie
Dla kogo?

Nasz system gwarantujący elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie jest przede wszystkim kierowany do średnich i dużych firm, które borykają się z problemem dużej ilości generowanych dokumentów. Pomagamy w uzyskaniu kontroli nad generowaniem i przepływem informacji. Nie ważne, jaką branżę reprezentujesz. Nasz system w razie konieczności zostanie zmodernizowany, tak aby posiadał typowe dla niej funkcjonalności. Jeżeli zajdzie taka potrzeba zespół doświadczonych inżynierów przebuduje system kontrolujący zarządzanie dokumentami dokładnie na potrzeby Twojej firmy. Wystarczy nam krótka analiza, by móc zaproponować Ci dedykowane rozwiązanie pozbawione zbędnych funkcji. Elektroniczny obieg dokumentów w Twoim przedsiębiorstwie to sposób na zwiększenie efektywności pracy i komunikacji.

Program do elektronicznego obiegu dokumentów InnBusiness
Efekt natychmiastowy

Nasz system elektronicznego obiegu dokumentów zacznie działać zaraz po wdrożeniu go w Twojej firmie. Natychmiast skończą się zastoje i niedoinformowanie Twoich pracowników.

  • obniżysz koszty działalności
  • usprawnisz procesy biznesowe realizowane przez Twoją firmę
  • zautomatyzujesz i zestandaryzujesz elektroniczny obieg informacji w firmie
  • będziesz mieć pełną kontrolę nad obiegiem dokumentów
  • opanujesz jednocześnie dużą ilość generowanych dokumentów
  • będziesz mieć dostęp do kluczowych spraw Twojej firmy z każdego miejsca
  • zabezpieczysz i ochronisz kluczowe dokumenty przed ingerencją osób niepowołanych
  • uzyskasz dostęp do analiz dotyczących elektronicznego obiegu dokumentów
  • zintegrujesz system z archiwum, dzięki czemu w każdej chwili będziesz mieć możliwość przejrzenia historii korespondencji
  • dzięki specjalnemu repozytorium uzyskasz dostęp do każdego dokumentu.

Dokumenty księgowe, kadrowe, czy umowy?
Z InnBusiness obieg informacji w firmie jest łatwy i przyjemny!

Nieważne, jakiego typu dokumentację prowadzisz i czego ona dotyczy. Nasz system elektronicznego obiegu dokumentów poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Usprawnimy obieg dokumentów księgowych, umów oraz wewnętrznej korespondencji w przedsiębiorstwie. Każdy dokument będzie odpowiednio zabezpieczony, a w razie potrzeby będziesz mieć możliwość stopniowania dostępu do określonych dokumentów ważnych dla funkcjonowania Twojej firmy. Wszystko zależy od Ciebie. Spersonalizowany system da Ci kontrolę nad każdym dokumentem oraz jego dystrybucją i archiwizacją.

Rozwiązanie szyte na miarę

Stworzymy dedykowany system, który wprowadzi porządek do przepływu informacji w Twojej firmie. Dostarczymy Ci gotowy program do obiegu dokumentów, a w razie potrzeby pomożemy w jego obsłudze i przeszkolimy pracowników. Jesteśmy do Twoich usług na każdym etapie naszej współpracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów, takich jak znana w branży budowlanej firma Budimex lub wydawnictwo Wiedza i Praktyka.

Usprawnij działanie firmy i skorzystaj z elektronicznego obiegu dokumentów

Jeżeli szukasz rozwiązania, które unormuje zarządzanie dokumentami i będzie skrojone dokładnie na Twoją miarę, sprawdź nasz system. Przekonaj się, jak łatwe jest zapanowanie nad tym, co dzieje się w Twojej firmie!

Kontakt

Innotion Sp. z o.o.
Łucka 2/4/6 lok.54
00-845 Warszawa

+48 535 350 014
innbusiness@innotion.pl