O firmie

InnBusiness to przedsięwzięcie, w ramach którego od 2 lat wdrażamy systemy Workflow w firmach naszych klientów. Nasze doświadczenie w tej branży jest jednak o wiele większe i sięga 15 lat aktywnej pracy. Nie ogranicza nas żadna branża ani lokalizacja. Jesteśmy w stanie przygotować dedykowany system, zarządzający procesami w Twojej firmie i profesjonalnie go wdrożyć. Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Jak to się zaczęło?

Rozpoczynaliśmy karierę w firmie Comarch, w której byliśmy odpowiedzialni za projektowanie oraz tworzenie narzędzi Workflow, wdrażanych później w administracji publicznej. Następnym, naturalnym krokiem, było stworzenie Innotion. Wtedy to współpracowaliśmy z małymi oraz średnimi firmami. Z czasem do grona naszych klientów dołączyły również wielkie korporacje, które potrzebowały pomocy w zakresie wdrażania dedykowanych rozwiązań webowych. Pierwszą tego typu firmą było przedsiębiorstwo Budimex, któremu pomogliśmy wdrożyć dedykowany system Workflow, ograniczając jednocześnie koszty licencji oraz wyszkolenia i utrzymywania stacjonarnych specjalistów.

Nasz zespół

Od samego początku naszej działalności zależało nam, by dostarczać skuteczne oprogramowanie zarządzające procesami w firmach naszych klientów. Nie mogłoby się to udać bez zespołu profesjonalistów. Dlatego właśnie bardzo starannie dobieramy programistów, z którymi współpracujemy. Są to absolwenci najlepszych uczelni w Polsce (Politechnika Warszawska i Uniwersytet Warszawski). Wymagamy od nich wiedzy o algorytmach i optymalizacji oraz doświadczenia w postaci zrealizowanych projektów.

Poznaj naszych klientów

Nasza działalność nie ma żadnych granic. Jesteśmy w stanie przygotować i wdrożyć oprogramowanie, które znajdzie zastosowanie w każdej branży. Przykładem na to są nasi klienci reprezentujący bardzo różne działalności:

  • Budownictwo – Budimex
  • Usługi – Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Sodexo Motivation Solutions
  • Produkcja i sprzedaż – Prema SA, Forte
  • Wydawnictwa – Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
  • Finanse – Mikrokasa

Jako podwykonawca współpracujemy również w innych firmach programistycznych takich jak: Comarch, Atinea, SMT.

Czym różnimy się od konkurencji?

Opis InnBusiness Konkurencja
Wdrożenie Kompleksowość. Duży nacisk na analizę i wsparcie po wdrożeniu. Wdrożenie produktu. Konieczność dostosowania wymagań do narzędzia.
Produkt Zwinny, elastyczny dostosowywany do potrzeb klientów. Rozbudowany, złożony trudny w dostosowaniu i rozbudowie.
Utrzymanie W pełni realizowane przez nas. Klient nie jest zaangażowany w utrzymanie. Przerzucane na klienta. Klient zmuszony jest zbudować u siebie specjalistyczne kompetencje.
Rozwój Możliwość modyfikacji działania aplikacji zgodnie z pojawiającymi się wymaganiami. Ograniczenia produktu, który jest zbyt duży, żeby go elastycznie zmieniać.
Koszt Niski ze względu na brak konieczności utrzymywania własnych specjalistycznych kompetencji Wysoki ze względu na konieczność utrzymywania własnych kompetencji.
Licencje Klient nie płaci opłat licencyjnych za narzędzie. Płaci tylko za koszt dostosowania i utrzymania. Często wysoki koszt licencji za samo narzędzie.

Kontakt

Innotion Sp. z o.o.
Łucka 2/4/6 lok.54
00-845 Warszawa

+48 535 350 014
innbusiness@innotion.pl